USŁUGI ROLNICZE
KOSZENIE KOMBAJNEM

Usługi Koszenia Kombajnem

Oferujemy kompleksowe usługi koszenia kombajnem: zbóż, trawy nasiennej oraz rzepaku. Jesteśmy sprawdzonym przedsiębiorcą na Warmii i Mazurach. Posiadamy swoje własne gospodarstwo rolne – jesteśmy czynnie działającymi i doświadczonymi rolnikami. Do pracy używamy głównie nowych maszyn, dzięki czemu nasza praca jest dużo bardziej wydajna i efektywna. Kombajny są szczelne dlatego nie gubią nasion a z hektara pozostaje większa ilość zebranych ziaren. Przekłada się to także na późniejszy zarobek, gdyż za więcej skoszonego zboża dostaniemy większą zapłatę. Koszenie zboża odbywa się dużo szybciej niż maszynami starszego typu co znacznie skraca czas pracy kombajnu w polu. Jest to również oszczędność, która zostaje w kieszeni właściciela koszonego obszaru. Skorzystaj z doświadczenia profesjonalistów.

Polecamy między innymi następujące usługi koszenia:

uslugi rolnicze rolne kombajnem koszenie zboza omlot zboza kombajn

Usługa koszenia zboża kombajnem

Oferujemy kompleksowe usługi koszenia zboża kombajnem. Zazwyczaj kosimy  pszenicę, jęczmień, żyto, owies i pszenżyto. Do omłotu zboża używamy nowych kombajnów marki New Holland.

uslugi rolnicze rolne kombajnem koszenie trawy nasiennej kombajn

Usługa koszenia trawy nasiennej kombajnem

Oferujemy kompleksowe usługi koszenia trawy nasiennej kombajnem. Jesteśmy bardzo efektywni w omłocie i koszeniu dlatego korzystając z naszych usług oszczędzasz czas i pieniądze.

uslugi rolnicze rolne kombajnem koszenie rzepaku kombajn

Usługa koszenia rzepaku kombajnem

Oferujemy kompleksowe usługi koszenia rzepaku kombajnem. Z racji, że wysokość strat i jakości plonu zależy od wyboru metody zbioru i jego terminu koszenia prosimy o wcześniejsze rezerwacje.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Informacje Kontaktowe